Jak wybić się na instagramie?
Jak wybić się na instagramie?

Instagram jest jednym z ciekawych kanałów Social Media, z którego korzysta milionowa rzesza użytkowników w samej Polsce. Na całym świecie ponad miliard użytkowników Instagrama, co dokładnie ukazuje skalę tego mediów społecznościowego. Jeśli więc jeszcze nie posiadamy swojego konta Instagram, aby promować siebie czy swój biznes, to jak najszybciej powinniśmy o to zadbać. I korzystnie, gdy na samym początku pozwolimy sobie na założenie firmowego konta Instagram. Dzięki temu będziemy mieli dostęp do większej ilości statystyk, co pozwoli nam dobrze monitorować nasze konto Instagram i dalej dbać o jego skuteczny rozwój. Jakie są jednak początki na Instagramie? Co zrobić, aby się wybić i zyskać coraz większą ilość obserwujących? Oto kilka pomocnych wskazówek!

Zadbaj o ciekawe zdjęcia i opis konta Instagram

Już opis naszego konta Instagram powinien zawierać najważniejsze informacje o nas i biznesie, który prowadzimy. Ktoś wchodząc na nasze konto Instagram ma dokładnie wiedzieć, z kim ma do czynienia. A przy okazji, jak wiele skorzysta na tym, że będzie obserwował nasze konto Instagram. Możemy dać do zrozumienia, że będziemy dzielić się tutaj wiedzą na pewien interesujący temat. W tym celu w opinie konta Instagram nie powinno zabraknąć hashtagów. Ale jakie hashtagi okażą się najlepsze?

Wybór hashtagów do naszego konta Instagram

Warto, abyśmy zobaczyli, które hashtagi pasują tematycznie do naszego konta Instagram. Następnie wykorzystajmy wyszukiwarkę Instagram. Tam wpiszmy nasze przykładowe hashtagi i zobaczymy, jak wielu użytkowników Instagrama obserwuje takie hashtagi. Jeśli cieszą się wysoką popularnością, to warto je wykorzystać u siebie. Gdy zainteresowanie jest nikłe, to te hashtagi są słabe, więc wyszukujemy inne.

Gdy już dodajemy nowe posty na Instagrama, zdjęcia, to warto tworzyć interesujący opis. W nim możemy zawrzeć pewne emotikony, które sprawią, że czytanie będzie ciekawsze. Również tutaj na końcu posta można umieścić listę najważniejszych hashtagów, która pasuje do naszego konta Instagram, a zarazem do posta/zdjęcia, które publikujemy.

Dalsza promocja konta Instagram

Zbieranie nowych obserwujących, polubień postów, okazuje się dość trudne na samym początku. Dlatego znacznie lepiej jest, jeśli zdecydujemy się na zakup 100% unikalnych i prawdziwych obserwujących. Na przykład pierwsze 100 czy 1000 obserwujących, a nawet jeszcze więcej. Dzięki temu nasz kanał poszybuje w górę, a my dalej będziemy mogli skupić się na jego promocji.

Możesz skorzystać również z usług naszego sklepu, dzięki którym z łatwością rozwiniesz swoje konto na Instagramie w mgnieniu oka!
Pozwoli Ci to uzyskać znacznie szybszy rozwój niż standardowa, ręczna praca nad Twoim profilem w celu jego rozwoju.

Zastosuj te proste wskazówki u siebie, a rozkręcisz swoje konto Instagram.

Życzymy Powodzenia!

Zespół Dobrelajki.pl
Zespół Dobrelajki.pl